☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Świeszyno
Grafika zawierająca herb wzorcowy

Środa 22.09.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Spis telefonów

Imię i nazwisko   Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
Wójt Gminy
Ewa Korczak Wójt 943160121 e.korczak@swieszyno.pl 3
Sekretariat Wójta
Anna Stankiewicz Sekretariat 943160121 a.stankiewicz@swieszyno.pl 3
Zastępca Wójta
Izabella Karlińska-Ćwięka Zastępca Wójta 943160144 i.cwieka@swieszyno.pl 11
 Biuro Rady Gminy
Natalia Tytanicz-Bilo  Obsługa rady gminy  943160151 n.tytanicz-bilo@swieszyno.pl 7
 Urząd Stanu Cywilnego
Irena Czenko Kierownik 943160145 i.czenko@swieszyno.pl 2
 Referat Finansowo-Budżetowy
Bożena Hok Skarbnik Gminy 943160141 b.hok@swieszyno.pl 9
Małgorzata Naszydłowska Księgowość 943160132 m.naszydlowska@swieszyno.pl 12
Małgorzata Sobczyk Podatki I Opłaty Lokalne 943160143 m.sobczyk@swieszyno.pl 8
Urszula Głuchowska Podatki I Opłaty Lokalne 943160142 u.gluchowska@swieszyno.pl 8
Joanna Kubacka Księgowość 943160138 j.kubacka@swieszyno.pl 8
Aleksandra Krupińska Księgowość 943160133 a.krupinska@swieszyno.pl 12
Żaneta Klimczak Rozliczenia  komunalne 943160124 z.klimczak@swieszyno.pl 13
Monika Socha Windykacje 943160129 m.socha@swieszyno.pl 13
 Referat ds. Inwestycji i Rozwoju
Wioletta Ryndziewicz Kierownik 943160153 w.ryndziewicz@swieszyno.pl 1
Ewa Zinowska-Suska Inwestycje i drogownictwo 943160139 e.suska@swieszyno.pl 1
Anna Buras  Inwestycje 943160131 a.buras@swieszyno.pl 1
Aleksandra Mendziak  Planowanie przestrzenne i budownictwo 943160140 a.mendziak@swieszyno.pl 6
Agnieszka Konieczna  Planowanie przestrzenne i budownictwo 943160148 a.konieczna@swieszyno.pl 6
 Referat ds. Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Edyta Iwańska Kierownik 943160128 e.iwanska@swieszyno.pl 2
Mirosław Szymanowski z-ca  Kierownika 943160127 m.szymanowski@swieszyno.pl 2
Eliza Chodanowicz Gospodarka komunalna 943160126 e.chodanowicz@swieszyno.pl 4
Anna Szatkowska Rozliczenia komunalne 943160125 a.szatkowska@swieszyno.pl 4
Kamila Momot Gospodarka komunalna 943160134 k.momot@swieszyno.pl 4
 Referat ds. Rozwoju, Promocji i Spraw Społecznych
Marek Brzostko Kierownik 690990161 m.brzostko@swieszyno.pl Świeszyno 36
Marta Babińska Turystyka i kultura fizyczna 690990836 m.babinska@swieszyno.pl Świeszyno 36
Monika Cygan Promocja, kultura i zdrowie 535005082 m.cygan@swieszyno.pl Świeszyno 36
 Samodzielne stanowiska
Justyna Patyńska Ochrona środowiska 943160137 j.patynska@swieszyno.pl 5
Ewa Jacewicz Zamówienia publiczne 943160147 e.jacewicz@swieszyno.pl 5
Anna Kulas Kadry i płace 943160136 a.kulas@swieszyno.pl 10
Aleksandra Potykanowicz Gospodarka nieruchomościami 943160135 a.potykanowicz@swieszyno.pl 1
Jan Szostak  Informatyk - CEIDG 943160146 j.szostak@swieszyno.pl 10
Iga Kulwicz Biuro Obsługi Interesanta 943160120 i.kulwicz@swieszyno.pl BOI
Andrzej Michalski Zarządzanie kryzysowe i obronność 943419660 i 728338000 zk@swieszyno.pl Świeszyno 15
Krzysztof Kuszczak Archiwum 690990651 k.kuszczak@swieszyno.pl  

 

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Szostak Jan
(2010-07-14 10:22:08)
Ostatnio zmodyfikował:
Szostak Jan
(2021-08-10 12:57:24)

       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 4023083