☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Świeszyno
herb

Sobota 26.09.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Wykaz telefonów

 

Imię i nazwisko

 

Nr telefonu

Adres e-mail

Nr pokoju

Ewa Korczak

Wójt

94 3160 121

e.korczak@swieszyno.pl

3

Izabella Karlińska-Ćwięka

Zastępca Wójta

94 3160 144

i.cwieka@swieszyno.pl

11

 Sekretariat Wójta

Anna Stankiewicz

 

94 3160 121

a.stankiewicz@swieszyno.pl

3

 Biuro Rady Gminy

  Natalia Tytanicz-Bilo

 Obsługa rady gminy

94 3160 151

n.tytanicz-bilo@swieszyno.pl

7

 Urząd Stanu Cywilnego

Irena Czenko

Kierownik

94 3160 145

i.czenko@swieszyno.pl

2

 Referat Finansowo-Budżetowy

Bożena Hok

Skarbnik Gminy

94 3160 141

b.hok@swieszyno.pl

9

Małgorzata Naszydłowska

Księgowość

94 3160 132

m.naszydlowska@swieszyno.pl

12

Małgorzata Sobczyk

Podatki I Opłaty Lokalne

94 3160 143

m.sobczyk@swieszyno.pl

8

Urszula Głuchowska

Podatki I Opłaty Lokalne

94 3160 142

u.gluchowska@swieszyno.pl

8

Joanna Kubacka

Księgowość

94 3160 138

j.kubacka@swieszyno.pl

8

Aleksandra Krupińska

Księgowość

94 3160 133

a.krupinska@swieszyno.pl

12

Żaneta Klimczak

Rozliczenia  komunalne

94 3160 124

z.klimczak@swieszyno.pl

13

Monika Socha

Windykacje

94 3160 129

m.socha@swieszyno.pl

13

 Referat ds. Inwestycji i Rozwoju

Wioletta Ryndziewicz

Kierownik

94 3160 153

w.ryndziewicz@swieszyno.pl

1

Ewa Zinowska-Suska

Inwestycje i drogownictwo

94 3160 139

e.suska@swieszyno.pl

1

Anna Buras

 Inwestycje

94 3160 131

a.burs@swieszyno.pl

1

Aleksandra Mendziak

Planowanie przestrzenne i budownictwo

94 3160 140

a.mendziak@swieszyno.pl

6

Agnieszka Konieczna

Planowanie przestrzenne i budownictwo

94 3160 148

a.konieczna@swieszyno.pl

6

 Referat ds. Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Mirosław Szymanowski

 Kierownik

94 3160 127

m.szymanowski@swieszyno.pl

2

Anna Tomczyk

Eksploatacja sieci wod-kan

94 3160 128

a.tomczyk@swieszyno.pl

2

Eliza Chodanowicz

Gospodarka komunalna

94 3160 126

e.chodanowicz@swieszyno.pl

4

Anna Szatkowska

Rozliczenia komunalne

94 3160 125

a.szatkowska@swieszyno.pl

4

Kamila Momot

Gospodarka komunalna

94 3162 122

k.momot@swieszyno.pl

4

 Referat ds. Rozwoju, Promocji i Spraw Społecznych

Marek Brzostko

Kierownik

690 990 161

m.brzostko@swieszyno.pl

Świeszyno 36

Marta Babińska

Turystyka i kultura fizyczna

690 990 836

m.babinska@swieszyno.pl

Świeszyno 36

 

 

 

 

 

 Samodzielne stanowiska

Justyna Patyńska

Ochrona środowiska

94 3160 137

j.patynska@swieszyno.pl

5

Ewa Jacewicz

Zamówienia publiczne

94 3160 147

e.jacewicz@swieszyno.pl

5

Anna Kulas

Kadry i płace

94 3160 136

a.kulas@swieszyno.pl

10

Aleksandra Potykanowicz

Gospodarka nieruchomościami

94 3160 135

a.potykanowicz@swieszyno.pl

1

Jan Szostak

 Informatyk - CEIDG

94 3160 146

j.szostak@swieszyno.pl

10

Iga Kulwicz

Biuro Obsługi Interesanta

94 3160 120

i.kulwicz@swieszyno.pl

BOI

Andrzej Michalski

Zarządzanie kryzysowe i obronność

94 3419 660

728338180

zk@swieszyno.pl

Świeszyno 15

Krzysztof Kuszczak Archiwum 690 990 651 k.kuszczak@swieszyno.pl  

 


 
 
liczba odwiedzin: 3678984

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X