☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Świeszyno
herb

Sobota 02.07.2022

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Spis telefonów

Imię i nazwisko   Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
Wójt Gminy
Ewa Korczak Wójt 943160121 e.korczak@swieszyno.pl 3
Sekretariat Wójta
Anna Stankiewicz Sekretariat 943160121 a.stankiewicz@swieszyno.pl 3
Zastępca Wójta
Izabella Karlińska-Ćwięka Zastępca Wójta 943160144 i.cwieka@swieszyno.pl 11
 Biuro Rady Gminy
Natalia Tytanicz-Bilo  Obsługa rady gminy  943160151 n.tytanicz-bilo@swieszyno.pl 7
 Urząd Stanu Cywilnego
Irena Czenko Kierownik 943160145 i.czenko@swieszyno.pl 2
 Referat Finansowo-Budżetowy
Bożena Hok Skarbnik Gminy 943160141 b.hok@swieszyno.pl 9
Małgorzata Naszydłowska Księgowość 943160132 m.naszydlowska@swieszyno.pl 12
Małgorzata Sobczyk Podatki I Opłaty Lokalne 943160143 m.sobczyk@swieszyno.pl 8
Urszula Głuchowska Podatki I Opłaty Lokalne 943160138 u.gluchowska@swieszyno.pl 8
Joanna Kubacka Księgowość 943160122 j.kubacka@swieszyno.pl 13
Aleksandra Krupińska Księgowość 943160133 a.krupinska@swieszyno.pl 12
Sylwia Nowicka- Kodrans Rozliczenia  komunalne 943160124 s.nowicka-kodrans@swieszyno.pl 13
Monika Socha Windykacje 943160129 m.socha@swieszyno.pl 13
 Referat ds. Inwestycji i Rozwoju
Wioletta Ryndziewicz Kierownik 943160153 w.ryndziewicz@swieszyno.pl 1
Ewa Zinowska-Suska Inwestycje i drogownictwo 943160139 e.suska@swieszyno.pl 1
Aleksandra Mendziak  Planowanie przestrzenne i budownictwo 943160140 a.mendziak@swieszyno.pl 6
Agnieszka Konieczna  Planowanie przestrzenne i budownictwo 943160148 a.konieczna@swieszyno.pl 6
 Referat ds. Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Monika Telega Kierownik 943160128 m.telega@swieszyno.pl 2
Mirosław Szymanowski z-ca  Kierownika 943160127 m.szymanowski@swieszyno.pl 2
Eliza Chodanowicz Gospodarka komunalna 943160126 e.chodanowicz@swieszyno.pl 4
Anna Szatkowska Rozliczenia komunalne 943160125 a.szatkowska@swieszyno.pl 4
Kamila Momot Gospodarka komunalna 943160134 k.momot@swieszyno.pl 4
 Referat ds. Rozwoju, Promocji i Spraw Społecznych
Marek Brzostko Kierownik 690990161 m.brzostko@swieszyno.pl Świeszyno 36
Marta Babińska Turystyka i kultura fizyczna 690990836 m.babinska@swieszyno.pl Świeszyno 36
Paulina Klim Promocja, kultura i zdrowie 535005082 p.klim@swieszyno.pl Świeszyno 36
 Samodzielne stanowiska
Justyna Patyńska Ochrona środowiska 943160137 j.patynska@swieszyno.pl 5
Ewa Jacewicz Zamówienia publiczne 943160147 e.jacewicz@swieszyno.pl 5
Agata Brylińska Kadry i płace 943160136 a.brylinska@swieszyno.pl 10
Aleksandra Potykanowicz Gospodarka nieruchomościami 943160135 a.potykanowicz@swieszyno.pl 1
Grzegorz Król  Informatyk 690929453 g.krol@swieszyno.pl 10
Iga Kulwicz Biuro Obsługi Interesanta 943160120 i.kulwicz@swieszyno.pl BOI
Andrzej Michalski Zarządzanie kryzysowe i obronność 943419660 i 728338000 zk@swieszyno.pl Świeszyno 15
Krzysztof Kuszczak Archiwum 690990651 k.kuszczak@swieszyno.pl  

 

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Jan Szostak
(2010-07-14 10:24:45)
Ostatnio zmodyfikował:
Grzegorz Król
(2022-04-01 12:25:41)

       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 1356111