☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Świeszyno
herb

Sobota 12.06.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Zawiadomienie o wyborze oferty najkorzystniejszej na zadanie pn.: "Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy budynku żłobka i przedszkola w Konikowie - dz. nr 106/10 obręb Konikowo".

RIG. 271.82.2.2017.EJ                                            Świeszyno, dnia 14 czerwca 2017r.

 

 

Wg rozdzielnika

 

 

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY NAJKORZYSTNIEJSZEJ
 

Zamawiający Gmina Świeszyno informuje, iż w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie zapytania ofertowego zgodnie
z Zarządzeniem nr 199/VII/2016 Wójta Gminy Świeszyno z dnia 01.04.2016r. na realizację zadania pn: „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy budynku żłobka i przedszkola w Konikowie – dz. nr 106/10 obręb Konikowo”, jako najkorzystniejszą wybrano ofertę nr 8:

 

Bernadeta Jastrzębska ARCH+,
ul. Niemcewicza 26 p. 606, 71-520 Szczecin

 

Wybrana oferta nie podlega odrzuceniu, spełnia wszystkie wymagania Zamawiającego zawarte w zapytaniu ofertowym oraz uzyskała 100pkt. w kryterium jakim była cena (90%), ilość wizyt w ramach nadzoru autorskiego (10%).

 

Uzasadnienie wyboru:

W przedmiotowym postępowaniu do dnia złożenia ofert tj. do 02.06.2017 r. do godz. 13.00 wpłynęło 15 ofert. Poniższa tabela zawiera zestawienie ofert oraz punkty jakie uzyskały złożone oferty.

 

Lp.

Nazwa wykonawcy

Punkty za cenę

Punkty za nadzór

Suma pkt.

1.

ABK-PROJEKT, ul. Lisowskiego 2/4,
65-072 Zielona Góra

33,91

0,00

33,91 pkt.

2.

Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane  „EKOBUD” s.c. Ewa i Remigiusz Owczarzak, Domosin Drugi Nr 89B, 95-061 Domosin

38,05

4,00

42,05 pkt.

3.

Biuro Projektowe i Nadzór Budowlany,
mgr inż. Marcin Bartoś, Rychnowy 1B,
77-300 Człuchów

58,50

10,00

68,50 pkt.

4.

Pracownia Projektowa MILO7 Miłosz Paweł Stachera, ul. Grochowa 14/7,
71 -741 Szczecin

73,35

4,00

77,35 pkt.

5.

Pracownia Usług Projektowych, Nadzorowanie, Wykonawstwo Mariusz Kłosowski
ul. Gdańska 54, 89-600 Chojnice

59,62

10,00

69,62 pkt

6

Paweł Smoczyk Architekt,
ul. Forteczna 12, 61 – 362 Poznań

83,57

10,00

93,57 pkt.

7

C+HO aR Aleksandra Wachnicka Paweł Wachnicki s.c.,
ul. Sowińskiego 24, 70-236 Szczecin

47,27

10,00

57,27 pkt.

8

Bernadeta Jastrzębska ARCH+,
ul. Niemcewicza 26 p. 606, 71-520 Szczecin

90,00

10,00

100,00 pkt.

9

STRZELECKI BIURO ARCHITEKTONICZNE, ul. Okulickiego 33/13, 65-559 Zielona Góra

52,81

6,00

58,81 pkt.

10

DENUO ARCHITEKCI S.C.,
ul. Wedmanowej 7, 93-228 Łódź

65,92

6,00

71,92 pkt.

11

SEPAGROUP – Sebastian Pałczyński,
ul. Szkolna 15/5, 51-361 Wrocław

76,96

10,00

86,96 pkt.

12

Biuro Projektowe Firma „KOWALEWSKI”,
ul. Wojska Polskiego 26, 63-900 Rawicz

39,00

10,00

49,00 pkt.

13

Biuro Usług Projektowych Marcin Kaczmarek, ul. Mickiewicza 41, 63-840 Krobia

53,18

8,00

61,18 pkt.

14

ARTOP Pracownia Projektowa Iwona Kaczyńska, ul. Zuzanny 13/1, 71-032 Szczecin

58,50

10,00

68,50 pkt.

15

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „HORN” Mariusz Januszewski, Konikowo 77C, 76-024 Świeszyno

59,24

10,00

69,24 pkt.

 

 

Wszystkie oferty zostały złożone w nienaruszonej kopercie. Nie wpłynęła żadna oferta po terminie składania ofert.

 

 

PODPISANIE UMOWY:

Planowany termin podpisania umowy 21.06.2017r.

 

Dziękujemy za złożenie ofert.

 

 

                                                                                                  Wójt

                                                                                                   /-/

                                                                                           Ewa Korczak

 

 

 

Otrzymują:

1.

ABK-PROJEKT, ul. Lisowskiego 2/4,
65-072 Zielona Góra

2.

Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane  „EKOBUD” s.c. Ewa i Remigiusz Owczarzak, Domosin Drugi Nr 89B, 95-061 Domosin

3.

Biuro Projektowe i Nadzór Budowlany,
mgr inż. Marcin Bartoś, Rychnowy 1B,
77-300 Człuchów

4.

Pracownia Projektowa MILO7 Miłosz Paweł Stachera, ul. Grochowa 14/7,
71 -741 Szczecin

5.

Pracownia Usług Projektowych, Nadzorowanie, Wykonawstwo Mariusz Kłosowski ul. Gdańska 54, 89-600 Chojnice

6

Paweł Smoczyk Architekt,
ul. Forteczna 12, 61 – 362 Poznań

7

C+HO aR Aleksandra Wachnicka Paweł Wachnicki s.c.,
ul. Sowińskiego 24, 70-236 Szczecin

8

Bernadeta Jastrzębska ARCH+,
ul. Niemcewicza 26 p. 606, 71-520 Szczecin

9

STRZELECKI BIURO ARCHITEKTONICZNE, ul. Okulickiego 33/13, 65-559 Zielona Góra

10

DENUO ARCHITEKCI S.C.,
ul. Wedmanowej 7, 93-228 Łódź

11

SEPAGROUP – Sebastian Pałczyński,
ul. Szkolna 15/5, 51-361 Wrocław

12

Biuro Projektowe Firma „KOWALEWSKI”,
ul. Wojska Polskiego 26, 63-900 Rawicz

13

Biuro Usług Projektowych Marcin Kaczmarek, ul. Mickiewicza 41, 63-840 Krobia

14

ARTOP Pracownia Projektowa Iwona Kaczyńska, ul. Zuzanny 13/1, 71-032 Szczecin

15

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „HORN” Mariusz Januszewski, Konikowo 77C, 76-024 Świeszyno

16

a/a

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Ewa Jacewicz
(2017-06-14 12:37:07)
Ostatnio zmodyfikował:
Ewa Jacewicz
(2017-06-14 12:40:44)

 
 
liczba odwiedzin: 3960010

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X