☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Świeszyno
herb

Poniedziałek 26.09.2022

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Spis telefonów

Imię i nazwisko

 

Nr telefonu

Adres e-mail

Nr pokoju

Wójt Gminy

Ewa Korczak

Wójt

943160121

e.korczak@swieszyno.pl

3

Sekretariat Wójta

Anna Stankiewicz

Sekretariat

943160121

a.stankiewicz@swieszyno.pl

3

Zastępca Wójta

Izabella Karlińska-Ćwięka

Zastępca Wójta

943160144

i.cwieka@swieszyno.pl

11

 Biuro Rady Gminy

Natalia Tytanicz-Bilo

 Obsługa rady gminy 

943160151

n.tytanicz-bilo@swieszyno.pl

7

 Urząd Stanu Cywilnego

Irena Czenko

Kierownik

943160145

i.czenko@swieszyno.pl

2

 Referat Finansowo-Budżetowy

Bożena Hok

Skarbnik Gminy

943160141

b.hok@swieszyno.pl

9

Małgorzata Naszydłowska

Księgowość

943160132

m.naszydlowska@swieszyno.pl

12

Małgorzata Sobczyk

Podatki I Opłaty Lokalne

943160143

m.sobczyk@swieszyno.pl

8

Urszula Głuchowska

Podatki I Opłaty Lokalne

943160138

u.gluchowska@swieszyno.pl

8

Monika Socha

Podatki I Opłaty Lokalne

943160142

m.socha@swieszyno.pl

8

Katarzyna Hus

Księgowość

943160122

k.hus@swieszyno.pl

13

Aleksandra Krupińska

Księgowość

943160133

a.krupinska@swieszyno.pl

12

Sylwia Nowicka- Kodrans

Rozliczenia  komunalne

943160124

s.nowicka-kodrans@swieszyno.pl

13

Paula Paszek

Windykacja

94 3160 129

p.paszek@swieszyno.pl

13

 Referat ds. Inwestycji i Rozwoju

Wioletta Ryndziewicz

Kierownik

943160153

w.ryndziewicz@swieszyno.pl

1

Ewa Zinowska-Suska

Inwestycje i drogownictwo

943160139

e.suska@swieszyno.pl

1

Aleksandra Mendziak 

Planowanie przestrzenne i budownictwo

943160140

a.mendziak@swieszyno.pl

6

Agnieszka Konieczna 

Planowanie przestrzenne i budownictwo

943160148

a.konieczna@swieszyno.pl

6

 Referat ds. Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Monika Telega

Kierownik

943160128

m.telega@swieszyno.pl

2

Mirosław Szymanowski

z-ca  Kierownika

943160127

m.szymanowski@swieszyno.pl

2

Eliza Chodanowicz

Gospodarka komunalna

943160126

e.chodanowicz@swieszyno.pl

4

Anna Szatkowska

Rozliczenia komunalne

943160125

a.szatkowska@swieszyno.pl

4

Kamila Momot

Gospodarka komunalna

943160134

k.momot@swieszyno.pl

4

 Referat ds. Rozwoju, Promocji i Spraw Społecznych

Marek Brzostko

Kierownik

690990161

m.brzostko@swieszyno.pl

Świeszyno 36

Marta Babińska

Turystyka i kultura fizyczna

690990836

m.babinska@swieszyno.pl

Świeszyno 36

Paulina Klim

Promocja, kultura i zdrowie

535005082

p.klim@swieszyno.pl

Świeszyno 36

 Samodzielne stanowiska

Justyna Patyńska

Ochrona środowiska

943160137

j.patynska@swieszyno.pl

5

Ewa Jacewicz

Zamówienia publiczne

943160147

e.jacewicz@swieszyno.pl

5

Agata Brylińska

Kadry i płace

943160136

a.brylinska@swieszyno.pl

10

Aleksandra Potykanowicz

Gospodarka nieruchomościami

943160135

a.potykanowicz@swieszyno.pl

1

Grzegorz Król

 Informatyk

690929453

g.krol@swieszyno.pl

10

Iga Kulwicz

Biuro Obsługi Interesanta

943160120

i.kulwicz@swieszyno.pl

BOI

Andrzej Michalski

Zarządzanie kryzysowe i obronność

943419660 i 728338000

zk@swieszyno.pl

Świeszyno 15

Krzysztof Kuszczak

Archiwum

690990651

k.kuszczak@swieszyno.pl

 

 

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Jan Szostak
(2010-07-14 10:24:45)
Ostatnio zmodyfikował:
Grzegorz Król
(2022-09-20 08:39:32)

       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 1356111